BLOG

Ana Sayfa Blog

Kağıt Bobin

Kağıt Bobin, sanayide önemli ve gerekli bir üründür. Kağıt Bobinleri sadece çevre dostu malzemelerden üretiyoruz. Kağıt bobin, Çam , Köknar , Ladin gibi yumuşak dokulu ağaçlardan , sülfat prosesi ile üretilen mukavemeti yüksek bir kağıt türüdür.

Tekstil Rulosu

Tekstil Rulosu; her tür paketleme, yükleme ve boşaltma için minimum süre gerektiren ve uzun mesafeli nakliye sırasında sarılan ürünlerin korunmasını sağlar. Çeşitli çaplarda geniş ürün yelpazesine sahip firmamızdan, tekstil rulosu almak için bizimle iletişime geçin.

Silindir Karton Kutu

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak kendi imalatımız olan Silindir Karton Kutu sunmaktayız. Ürünler, modern yüksek teknolojili makinalarda üretilmektedir.Rolik

Rolik üretiminde, müşterilerimizin istedikleri iç çap, et kalınlığı, uzunluk, ağırlık ve dayanıklılık değerleri dikkate alınarak, üretim yapılmaktadır. Ürettiğimiz rolik geri dönüşebilen kartondan üretilmektedir.

Mihver Boru

Mihver Boru üretiminde, müşterilerimizin istedikleri iç çap, et kalınlığı, uzunluk, ağırlık ve dayanıklılık değerleri dikkate alınarak, üretim yapılmaktadır. Ürettiğimiz Mihver Boru geri dönüşebilen kartondan üretilmektedir.

Silindir Kutu

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak kendi imalatımız olan silindir kutu sunmaktayız. Silindir Kutu ürünleri, modern yüksek teknolojili makinalarda üretilmektedir.