KURUMSAL

Anasayfa Kurumsal

HAKKIMIZDA

Seren&Ok Kağıtçılık Teks. San. Tic. Ltd. Şti.; 1993 yılında spiral karton rulo, masura, miğfer boru imalatıyla ticaret hayatına başlayan firmamız geçen zamanın verdiği tecrübe, birikim ve profesyonel kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Kuruluşundan bugüne kadar kalitesinden taviz vermeden büyüyen firmamız, başta istanbul olmak üzere anadolu’nun çeşitli illerinde faaliyet göstermekte olup ambalaj, tekstil, plastik, kağıt ve etiket üretimi yapan birçok firmaya hizmet vermektedir.


VİZYONUMUZ

Sahip olduğumuz üretim ve hizmet kalitesini devam ettirerek, etik değerlere saygılı, sosyal sorumluluğa önem veren ,müşterilerinin özel isteklerine minimum sürede çözüm üreterek, pazardaki güçlü ve dinamik duruşunu korumaktır.

MİSYONUMUZ

Dinamik bir organizasyona sahip olan firmamızın amacı, hizmet verdiği sektörlerdeki siz değerli müşterilerimize minumum sürede maksimum hizmeti sağlamaktır.
Gelişen teknoloji ile değişen endüstriyel yapıda, spiral karton rulo ve miğfer boru ürünlerini, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile birleştirerek
müşterilerimize sunmaktır. Müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmak ve işlerini en yüksek kar ile en kısa sürede ve en uygun ürün ile yapmalarını sağlamak ana ilkemizdir.

serenok-kurumsal