Mihver Boru

Mihver Boru üretiminde, müşterilerimizin istedikleri iç çap, et kalınlığı, uzunluk, ağırlık ve dayanıklılık değerleri dikkate alınarak, üretim yapılmaktadır. Ürettiğimiz Mihver Boru geri dönüşebilen kartondan üretilmektedir.

Mihver Boru, İç çap: 35 mm’den başlayıp 400 mm’ye kadar istenilen ölçülerde ve gramajda üretim yapılabilmektedir. Ambalaj ve temizlik kağıtları, kumaş, deri, karton sanayi, naylon, streç filmler, alüminyum folyo vb. gibi malzemelerin sarılması, ambalajlanması ve taşınması amacıyla kullanılır. Bunun yanı sıra silindirik yapısı ile içerisine hediyelik eşyalar ve diploma, harita film vb. ürünler konulmaktadır. Çevreyi kirletmeden, ürünün doğal yapısını bozmadan, hasara uğratmadan taşınmasını, dağıtılmasını ve depolanmasını sağlar. Mihver Boru hammaddesi hijyenik koşullarda üretildiği için, insan sağlığına zararlı bir madde içermez.

Koku yapmaz.
Doğayı kirletmez ,çevre dostudur ve %100 geri dönüşümlüdür.
Kullanımı kolaydır ve malzeme tasarrufu sağlar.
Hafif olduğu için, uygun nakliye ücreti karşılığında taşınabilmektedir.
Ürünün korumasını güçlendirerek zarar görmesini engeller.

* Kumaş ve Deri sarımında.
* Biye ve Tela kesiminde.
* Tekstil etiketlerinde.
* Tekstil için gerekli tüm sektörlerde.

Mihver Boru alımında, toptan ve perakende fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz. Toptan ve perakende fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz. Mihver Boru imalatçısı arıyorsanız, bizimle iletişime geçin.