Silindir Karton Kutu

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik olarak kendi imalatımız olan silindir karton kutu sunmaktayız. Silindir Karton Kutu ürünleri, modern yüksek teknolojili makinalarda üretilmektedir. Üretim sürecinde kullanılan kağıt tüpler ve hammaddeler çevreye zarar vermez.

Müşterilerinize kalite ve güven hissettirmeniz için büyük etki oluşturan silindir karton kutu, ürünlerin satın alma sonrasında müşterilerin memnuniyetini arttırmaktadır. Kutuların ürüne bağlı olarak amacı veya dışında kullanılması ile uzun süreli müşterilerin gözü önünde kalması marka bilinirliğini artmasını sağlamaktadır. Silindir Karton Kutu ürünlerinin en büyük tercih nedenleri arasında müşterileriniz dışında üçüncü kişilere ulaşarak yeni pazarlara ulaşmanızı sağlamasıdır.

Silindir Karton Kutu kimi zaman karton rulo, karton makara ismiyle de karşımıza çıkabilmektedir. Bu ürünler istenirse plastik kapaklı bir biçimde imal edilerek kullanılabilir. Bu şekilde üretildiğinde içerisine üründe koyulabilmektedir. Silindir Karton Kutu, ekonomik olmaları, insan sağlığına zararsız olmaları, basitçe çözünebilir olmaları ve kullanımlarının son derece kolay olmaları sebebiyle yaşamın her alanında karşımıza çıkmaktalar.

Silindir Karton Kutu'lar; tekstil, baskı, gıda, kimya ve metalurji endüstrisinde çeşitli bant, film, kumaş, iplik, kağıt, karton vb. üretiminde kullanılmaktadır. Toptan ve perakende fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz. Silindir Karton Kutu imalatçısı arıyorsanız, bizimle iletişime geçin.